Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jakub Dudák

12. 3. 2007

Datum narození: 15.srpna 1988

Co dělá: v současnosti se v první řadě věnuje hudbě. Je lektor artificialní hudby a transformace hudby. Dále se věnuje divadlu jako herec (Macacos, Experimento, Divadelní společnost J. Dudáka a ještě několik dalších mimokladenských souborů). A v neposlední řadě se věnuje marketingu, reklamě a PR.

Fce: v tomto souboru zastupuje pouze funkci herce.

Role: těch bylo=>

Sluha dvou pánů - Truffaldino, Technicky nemožné?! - Petr Papoušek, Divadlo o herci aneb muzikál o hudbě - Jakub, Fraškohra - režisér, Klára - otec, Lucrezia Borgia - Alfonso, Poprask na Laguně - patron Toni, Premiéra - Richard, Úžasná svatba - Bill, Sluha dvou pánů - Silvio, Kdekdo to rád horké - Bienstock, Úhel pohledu - Michael, Posel světla - Artur, Záskok - Fogeltans, Záskok - Vavroch, Vizionář - Hlavsa, Simpsonovi - Meggi a spousty dalších…

Cíle aneb jak by měla vypadat jeho zářná budoucnost: být celým svým člověkem v zajetí divadla a umění vůbec...tak, aby mu to vynášelo dostatek financí, natolik, aby se nemusel věnovat ničemu jinému.

Řekl o sobě: krásné je spolu mlčet...krásnější se spolu smát (cit: J. Werich)

Oblíbený citát ze hry: "Život je příliš krátký na to, aby se vše točilo jen kolem peněz, ale pokud se nenaučím žít, tak ty peníze budu potřebovat víc a víc. Má smysl se teď nadechnout a svým dechem okysličit svoji krev na dalších pár desítek sekund, když vím, že v průběhu několika nádechů se může můj život úplně změnit...a já si nejsem jistý, jestli tu změnu chci..." (cit: Úhel pohledu)

Obrazek